2010-2011 - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Lorem Ipsum
$ 12,34
Przejdź do treści

Menu główne:

2010-2011

Osiągnięcia uczniów

Rok Odkrywania Talentów

w Szkole Podstawowej im. Ks. kan. Stefana Wojtyłki w Starej Wsi

     Zgodnie z priorytetem Ministerstwa Edukacji Narodowej, rok szkolny 2010/2011  w Szkole Podstawowej w Starej Wsi był Rokiem Odkrywania Talentów. Misją naszej placówki była pomoc wszystkim dzieciom w rozwoju ich talentów i umiejętności. Bowiem według słów p. minister Katarzyny Hall: tylko szkoła nastawiona na wsparcie każdego dziecka w jak najpełniejszym rozwinięciu jego możliwości i zdolności zminimalizuje ryzyko zgubienia po drodze „diamentów", a tymi wyłowionymi odpowiednio się zajmie. Dlatego uczniowie wszystkich klas brali udział w wielu różnorodnych konkursach, olimpiadach, zawodach, gdzie mogli popisać się swoimi niewątpliwymi talentami, „oszlifowanymi”   w starowiejskiej szkole. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i życzymy sukcesów w kolejnych latach:

Nazwa i typ konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Lokata

Nauczyciel- opiekun

Szkolny konkurs plastyczny                 o tematyce pożarniczej

Kacper Lasota Sylwia Nycz   Alicja Nowak

I                                     II                               III

II miejsce                  I miejsce                  III miejsce

B. Borak                  I. Wandzel               R. Markiel

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

Szymon Ochman Anna Skęczek Paulina Zdrowak

III                 II                  I

I miejsce            II miejsce             III miejsce

R. Markiel               B. Borak

Szkolny konkurs: Żyj zdrowo!

Zuzanna Zdrowak Łukasz Motyka Maria Ochman

I                 I                         I

Zespół -             I miejsce

B. Borak

Powiatowy konkurs plastyczny: Uważajmy z        ogniem

Kacper Foltan

III

III miejsce

R. Markiel

Ekumeniczny konkurs biblijny „Jonasz”

Justyna Szymczyk

V

laureat

B. Czajka

Gminny Przegląd Pieśni Religijnej

Angelika Waligóra i Angelika Tobiasz Julia Nycz i Katarzyna Grzech

VI

V

I miejsce

II miejsce

P. Lachendro

Międzyparafialny etap jubileuszowego X Przeglądu Pieśni Patriotycznej

Angelika Tobiasz i Angelika Waligóra

VI

I miejsce

P. Lachendro

Gminny turniej tenisa stołowego

Maciej Presak Bartłomiej Skęczek Bartłomiej Mikler Katarzyna Dziedzic Justyna Danielczyk Martyna Mocała

VI                V                V             VI VI VI

Zespoły dz. i chł. -                  I miejsce

P. Błaszczak

Minipiłka siatkowa – zawody gminne i powiatowe,

Minipiłka ręczna – zawody gminne i powiatowe

Damian Chmielniak Bartłomiej Mikler Bartłomiej Skęczek Michał Mateja Tymoteusz Zgud Kamil Nycz           Wiktor Harężlak Piotr Wilczek Patryk Adamowicz Maciej Presak

V                  V                             V                    V                  VI VI VI VI VI VI

I miejsce           w gminie,                II miejsce     w powiecie

P. Błaszczak

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne

Damian Chmielniak Bartłomiej Mikler Bartłomiej Skęczek Michał Mateja Tymoteusz Zgud Patryk Adamowicz Katarzyna Dziedzic Klaudia Wójtowicz Małgorzata Mikler Justyna Danielczyk Justyna Stasiak Karolina Moś  Edyta Kitka Wioletta Zarębska

V                  V                             V                    V                  VI VI   VI                  VI                             VI                    VI                  VI VI     V     V

II miejsce

P. Błaszczak

Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

Dawid Rak

VI

I miejsce

M. Mynarska

Gminny konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

Justyna Szymczyk

V

II miejsce

M. Mynarska

Gminny konkurs fotograficzny

Anna Skęczek

II

wyróżnienie

M. Mynarska

Gminny konkurs plastyczny o tematyce pożarniczej

Sylwia Nycz

II

II miejsce

I. Wandzel

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jedna jest Ziemia”

Dawid Rak Katarzyna Dziedzic Angelika Waligóra Aleksandra Żurek Małgorzata Mikler Kamil Nycz             Adam Szlosarczyk Klaudia Wójtowicz

VI

I miejsce              I miejsce              I miejsce  III miejsce wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie

M. Mynarska

Gminny konkurs plastyczny „Wyobraźnia bez granic”

Daniel Mynarski Katarzyna Trojacka

IV IV

II miejsce wyróżnienie

M. Mynarska

Międzynarodowy konkurs „Mieszkam w Beskidach” – kat. prac plastycznych

Katarzyna Dziedzic

VI

I miejsce – nagroda Dyrektora Konkursu

M. Mynarska

Ogólnopolski konkurs historyczny „Pingwin”

Józef Szlosarczyk

IV

VII miejsce

M. Mynarska

Ogólnopolski konkurs historyczny „Panda”

Józef Szlosarczyk Justyna Szymczyk Dawid Rak

IV   V   VI

wyróżnienia

M. Mynarska

Ogólnopolski konkurs historyczny „Oxford”

Monika Figura Katarzyna Trojacka Daniel Mynarski Łukasz Borys Natalia Nycz

IV IV IV VI   V

laureaci II stopnia

                         laureat III st

M. Mynarska

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Panda”

Maciej Presak Justyna Szymczyk

VI           V

V miejsce           V miejsce

R. Presak

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Pingwin”

Maciej Presak Angelika Waligóra Adam Szlosarczyk Justyna Stasiak Martyna Mocała

VI

I miejsce    III miejsce             V miejsce           V miejsce               V miejsce

R. Presak

Ogólnopolska olimpiada przyrodnicza „Olimpus

Justyna Stasiak Tymoteusz Zgud Maciej Presak Dawid Rak             Adam Szlosarczyk Kamil Nycz  Tomasz Szłapa Tomasz Zdrowak

VI

laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat

R. Presak

Konkurs “Oxford – biologia plus”

Maciej Presak Dawid Rak             Adam Szlosarczyk Łukasz Borys

VI

laureat I st. laureat IIIst laureat V st laureat V st

R. Presak

Ogólnopolski konkurs ekologiczny

Justyna Stasiak

VI

V miejsce

R. Presak

Międzyszkolny konkurs literacki “Jedna jest Ziemia”

Maciej Presak Katarzyna Dziedzic Tomasz Szłapa

VI

I miejsce            I miejsce          II miejsce

A.Mikołajczyk

Gminny konkurs ortograficzny o Puchar Burmistrza

Justyna Szymczyk

V

I miejsce

A.Mikołajczyk

Międzynarodowy konkurs „Mieszkam w Beskidach”

Maciej Presak  Anna Ochman Michał Mateja Bartłomiej Skęczek Adrian Pieczka

VI   V        V            V          V

I miejsce          II miejsce III miejsce III miejsce III miejsce

A.Mikołajczyk

Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Panda”

Justyna Szymczyk Kazimierz Nycz Maciej Presak          Józef Szlosarczyk

V             V           VI IV

III miejsce laureat laureat laureat

A.Mikołajczyk

Ogólnopolski konkurs polonistyczny “Fraszka”

Maciej Presak

VI

laureat I st.

A.Mikołajczyk

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Justyna Szymczyk

V

VII miejsce

A.Mikołajczyk

Powiatowy konkurs literacki “Człowiek a środowisko”

Justyna Szymczyk

V

II miejsce

A.Mikołajczyk

 

 

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego